انتخاب جراح لابیاپلاستی

انتخاب جراح لابیاپلاستی

افراد زیادی در تهران و یا شهرستان ها به دنبال بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران  هستند. پزشکی که دارای تخصص و تبحر باشد ، یکی از نکات مهمی است که بانوان در زمان انتخاب جراح لابیاپلاستی خوب باید به آن توجه نمایند .

در ذیل مهم ترین نکاتی را که یک جراح زیبایی زنان باید داشته باشد را بیان می کنیم .

آشنا بودن با آناتومی ناحیه تناسلی بانوان

یکی ازنکاتی که بانوان باید به آن توجه ویژه ای نمایند ، این است که جراح لابیاپلاستی باید با دستگاه تناسلی زنان به خوبی آشنا باشد زیرا ، جراح زنان به راحتی براساس وضعیت واژن و لابیاها می تواند تعیین نماید که کدام تکنیک و روش عمل لابیاها برای شخص موثر و  بهترین نتیجه ممکن را حاصل می کند .

معاینه دقیق بیمار

یکی از نکاتی که از نظر خیلی از اشخاص شاید مهم نباشد ، معاینه اولیه است ، این معاینه دقیق باعث می شود که بهترین دکتر لابیاپلاستی تعیین نماید که کدام روش سبب هارمونی ناحیه تناسلی با بدن شخص می شود ، همچنین در این معاینه اولیه است که شخص اگر به بیماری خاصی مبتلا باشد ، تعیین می گردد که می تواند این جراحی را انجام دهد یا خیر ، به عنوان مثال اگر شخص دارای عفونت باشد در ابتدا الزامی است که درمان عفونت واژن انجام شود ، سپس عمل زیبایی لابیاها انجام شود .

آشنایی کامل با پیچیدگی کلیتورال لابیا

آشنا بودن با کلیتورال لابیا بسیار مهم است ، زیرا تعیین کننده زیبایی دستگاه تناسلی است ، مهم ترین رکن در جراحی لبیوپلاستی آشنایی با پیچیدگی کلیتورال لابیا است که نقش تعیین کننده ای در زیبایی دستگاه تناسلی است .

راهنمایی دقیق جراح

یکی از نکات دیگر که تعیین کننده بهترین جراح زیبایی زنان است ، راهنمایی و مشاوره دقیق بیمار است ، پس از اینکه شخص جراحی لابیاها را انجام داد ، باید به طور کامل با مراقبت های پس از لابیاپلاستی آشنا باشد ، جراح زیبایی زنان باید نکات کلیدی و مهم را که در نتیجه جراحی تاثیر گذار است را به بیمار بگوید ، به عنوان مثال یکی از نکات مهم پس از لابیاپلاستی عدم کشیدن سیگار و دخانیات می باشد ، زیرا سبب ایجاد دهینسس در بیمار می شود و اگر شخص در ماه های اول پس از لابیاپلاستی به استعمال سیگار بپردازد ، امکان رخ دادن پارگی پس از لابیاپلاستی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد .

جراح لابیاپلاستی خوب در تهران

بررسی دقیق آزمایش ها توسط جراح لابیاپلاستی

بانوانی که قصد انجام لابیاپلاستی را دارند باید یکسری آزمایشات قبل از لابیاپلاستی را انجام دهند که بررسی دقیق این آزمایشات بسیار مهم می باشد ، به عنوان مثال بانوانی که دیابت دارند ، باید قندشان در طول جراحی چک شود و یکسری دارو خاص برای آنها نوشته شود تا پس از لابیاپلاستی و در حین عمل لابیاپلاستی با خونریزی بسیاری روبرو نشوند .

آشنایی با تکنیک های روز دنیا

اعمال تنگ کردن واژن و جراحی لابیاپلاستی دارای تکنیک های مختلفی است ، این جراح است که باید تعیین نماید که کدام تکنیک برای شخص مناسب است به عنوان مثال تکنیک Z-Plasty Technique  را باید برای بانوانی انجام داد که دارای لابیاهای خیلی بزرگ هستند ، این تکنیک برای بانوانی که لابیا کوچک دارند اصلا مناسب نیست .

با توجه به نکاتی که در بالا بیان شد ، بسیار مهم است علاوه بر اینکه جراح دارای تخصص و تبحر باشد ، باید به شکل دقیقی این جراحی را انجام دهد که هارمونی بین دستگاه تناسلی و سایر اجزای بدن انجام شود و به بخش عصب دستگاه تناسلی آسیبی وارد نشود تا حس جنسی پس از لابیاپلاستی کاهش نیابد .

لازم به ذکر است که بدانید دکتر میترا بهمن پور در کنگره های مختلف کشورهای مختلف و بین المللی دنیا شرکت کرده اند تا تکنیک های روز دنیا را برای جراحی لابیاپلاستی به کار ببرند .

برای مشاوره و ویزیت اولیه لابیاپلاستی توسط دکتر میترا بهمن پور جراح لابیاپلاستی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

۲۲۱۷۹۰۷۰    _    ۰۲۱-۲۲۱۷۵۰۷۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =