تجربه عمل لابیاپلاستی

تجربه عمل لابیاپلاستی

چه کسانی تجربه عمل لابیاپلاستی را داشته اند ؟ آیا راهی وجود دارد تا بتوان  عمل لابیاپلاستی را بدون درد و خونریزی انجام داد؟ عمل لابیوپلاستی برای چه افرادی  مناسب است ؟ مراقبت های بعد از عمل لابیوپلاستی  چه تاثیری در نتیجه جراحی دارد ؟  از آنجا که عمل لابیوپلاستی  یک جراحی حساس است، به طور حتم افراد قبل از انجام جراحی لابیوپلاستی ،  سوالاتی در ذهن خود  دارند  و تمایل بر این دارند ، تا از تجربه لابیاپلاستی  دیگر افراد مطلع شوند . اگر شما هم کاندید جراحی لابیاپلاستی هستید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

تجربه عمل لابیاپلاستی

تجربه عمل لابیاپلاستی

روند جراحی لابیوپلاستی

لازم است تا در طی عمل لابیوپلاستی بافت اضافی  لابیا ها برداشته شود  و فرم دهی  نواحی بیرونی ناحیه تناسلی انجام گردد. دکتر شایان فر جراحی لابیاپلاستی را با استفاده از روش ها و تکنیک های نوین انجام می دهد . تخصص و تبحر  در  طی لابیاپلاستی امری مهم  است  زیرا این ناحیه یک ناحیه حساس است  و در صورتی  که  فرد  تخصص کافی نداشته باشد  می تواند سبب ایجاد  خطرات جبران ناپذیری شود .

آیا انجام لابیوپلاستی ممنوعیت هم دارد ؟

برخی افراد اینگونه تصور دارند که عمل لابیوپلاستی تنها برای  بانوانی است که، ازدواج کرده اند و یا سابقه بارداری قبلی داشته اند . این عمل   حتی در زنان مجرد و  در سنین مختلف انجام می شود و تاثیرات بسیار  خوبی همراه داشته است .شما می توانید برای آگاهی از ممنوعیت لابیاپلاستی به ادامه مطلب مراجعه کنید .

ادامه مطلب …

بارداری بعد از لابیاپلاستی

آیا امکان بارداری بعد از جراحی لابیاپلاستی وجود دارد ؟  از آنجائیکه دوران بارداری می تواند سبب ایجاد تغییراتی بر ناحیه واژن شود توصیه می شود بعد ازبارداری،  لابیاپلاستی انجام شود .  اما بارداری بعد از لابیاپلاستی بلامانع است و افراد می توانند در هر دوره از زندگی خود تجربه عمل لابیاپلاستی را داشته باشند .

دکتر شایان فر متخصص زنان و زایمان هستند شما می توانید با شماره های ۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را در پیج اینستاگرام دنبال نمایید.

تجربه عمل لابیاپلاستی

دکتر شهناز شایان فر جراح زیبایی واژن در تهران با توجه به سابقه درخشانی که در زمینه جراحی لابیاپلاستی  دارند ، بیماران این افراد بعد از جراحی  احساس رضایت بالایی دارند .

احساس رضایت  بعد از عمل لابیاپلاستی امری مهم است ، در صورتی که فرد در انتخاب خود برای جراحی زیبایی واژن  دقت داشته باشد، این رضایت به دست می آید .

درد و خونریزی در طی جراحی لابیاپلاستی و بعد از آن  از سوالات شایعی  است که از افرادی که تجربه عمل لابیاپلاستی را داشته اند ، پرسیده می شود .

دکتر شهناز شاین فر این جراحی را با کمک بی حسی موضعی انجام می دهند ، تا عملا فرد دردی را احساس نکند .  شما می توانید با مراجعه به مطب دکتر شایان فر جراح زیبایی واژن در تهران ، و مشاهده نمونه کار های او  ، رضایت بیماران بعد از جراحی لابیاپلاستی را متوجه شوید .

راه های ارتباطی

۸۸۰۵۷۸۷۵_ ۸۸۰۳۰۶۹۷

 پیج اینستاگرام

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر شایان فر جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 12 =